menu

Oficjalny parnter:

Aktualności

Zapewniamy naszym Klientom sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych na  minimum 10 rat. W ramach gwarancji Euromed oferuje klientom, nieodpłatnie, aparat zastępczy na czas napraw gwarancyjnych oferowanych przez naszą firmę wyrobów.

WOŚP - 61 aparatów SAMSUNG HS40!!!

2017-11-27

To jest cena naprawdę fantastyczna! - takie zdanie padło po odczytaniu ostatecznych ofert złożonych na podstawowe aparaty USG dla pediatrii. Urządzenie marki Samsung HS40, zaoferowane przez firmę Euromed, było bezkonkurencyjne tak pod względem jakości, jak i ceny. Decyzja ekspertów i Fundacji była jednogłośna, dzięki czemu dokładnie 61 nowoczesnych ultrasonografów trafi niebawem na oddziały pediatryczne w całej Polsce. Facebook

 

"Ginekologia 2017"

2017-03-04

W miesiącu marcu i kwietniu uczestniczymy w serii konferencji „Ginekologia 2017 – standardy postepowania, najnowsze doniesienia” pod przewodnictwem Prof. dr hab. n. med. Romualda Dębskiego. Zapraszamy na nasze stoisko, na którym mogą Państwo zapoznać się z aparatami Samsung Medison.

Warsztaty USG

2017-03-03

Dnia 3 i 4 marca 2017 roku w Novotel Poznań odbyły się warsztaty ultrasonograficzne organizowane przez Boehringer Ingelheim oraz Wielkopolską Szkołę Diagnostyki Obrazowej. Tematem warsztatów było dopplerowskie badanie naczyń obwodowych takich jak tętnica szyjna i kręgowa, aorta brzuszna, żyły i tętnice kończyny dolnej. Zajęcia prowadził doświadczony diagnosta, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej, prof. dr hab. med. Marcin Gabriel  z  Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyń Uniwersytetu Medycznego  w Poznaniu. W warsztatach wzięli udział lekarze z całej Polski.

Szkolenie Samsung Medison

2017-03-03

Na początku marca uczestniczyliśmy w szkoleniu dla nowych dystrybutorów aparatów ultrasonograficznych  firmy Samsung Medison. W szkoleniu uczestniczyli również koledzy z firmy Yal. Podczas trzydniowych zajęć mogliśmy poznać najnowsze rozwiązania technologiczne oraz przetestować wszystkie aparaty.