elite V6
kariomonitor modułowy - dostosowany do monitorowania do każdego pacjenta

Algorytmy wzbogacone o opatentowaną technologię stanowią podstawę kardiomonitora elite V6. Monitor pacjenta jest zoptymalizowany pod kątem wyjątkowej dokładności i niezawodności.

Zaprojektowany jako pełny modułowy monitor, elite V6 poświęca się dostarczaniu kompleksowych rozwiązań opieki zdrowotnej, szczególnie dla krytycznych oddziałów. Używając go razem z iM20, możesz stworzyć płynne połączenie od karetek pogotowia do opieki szpitalnej.

Dzięki modułom plug-and-play i rozbudowanemu modułowemu stelażowi elite V6 jest w stanie jednocześnie monitorować szeroki zakres parametrów, dostosowując się od krytycznych zabiegów do monitorowania anestezjologii, z dodatkowymi możliwościami monitorowania, w tym ICG, RM i BIS.

Kolorowy wyświetlacz TFT-LCD o wysokiej rozdzielczości w połączeniu z aktualnym, dostosowywalnym wyglądem menu skrótów zapewnia łatwy dostęp do często używanych funkcji za jednym dotknięciem, umożliwiając większą uwagę krytycznych pacjentów.

Będąc kompatybilnym z HL7 i z wbudowaną funkcją Wi-Fi, elite V6 może bezproblemowo łączyć się z siecią szpitalną i współdziałać ze szpitalnym systemem informacyjnym. W wersji V6 zastosowano także różne opcje połączeń z innymi obiektami szpitalnymi, takimi jak defibrylatory, system przywołania pielęgniarki, system centralnego monitorowania itp.

Poza tym elite V6 został zaprojektowany jako model o niskim zużyciu energii, poprzez brak wentylatora. Taka konstrukcja pomaga utrzymać niski poziom hałasu w krytycznych oddziałach i nie powoduje pyłu.

Niektóre inne funkcje dodatkowe są również zawarte w wyższym modelu – wersji V8, aby wspomóc leczenie, takie jak diagnoza 12 odprowadzeń EKG, obliczenia hemodynamiczne, obliczanie dawki leku, nakładanie się IBP i tak dalej. Takie funkcje zapewniają szybkie odniesienia, aby pomóc w podjęciu decyzji o dostosowaniu planów opieki i leczenia.

Materiały do pobrania