Firma Euromed jest autoryzowanym dystrybutorem aparatury ultrasonograficznej firmy Samsung na terenie Polski.

Firma Euromed Medical Solution powstała w związku z dużym zapotrzebowaniem rynku na wysokiej jakości diagnostyczny sprzęt medyczny. Nasz zespół pracowników składa się ze specjalistów, którzy od lat pracowali w znanych polskich firmach i przedstawicielstwach światowych producentów urządzeń medycznych. Nasze doświadczenie pozwoliło nam skompletować ofertę niezawodnego i atrakcyjnego sprzętu do diagnostyki ultrasonograficznej, który mamy nadzieję, spełni również Państwa oczekiwania.

Oferta naszej firmy zawiera wysokiej klasy aparaturę ultrasonograficzną, aparaturę monitorującą oraz szeroką gamę rekondycjonowanych aparatów czołowych producentów. Idealnie sprawdzą się w gabinetach prywatnej praktyki lekarskiej, jak i w jednostkach publicznej służby zdrowia. Proponowane przez nas urządzenia są nie tylko najwyższej jakości, ale oferują niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości, przez co stają się dostępnymi dla nieomal każdej pracowni. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają wymagany w krajach Unii Europejskiej certyfikat jakości CE. Euromed zapewnia naszym Klientom sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych na minimum 10 lat. W ramach gwarancji oferujemy Państwu,  nieodpłatnie, aparat zastępczy na czas napraw gwarancyjnych wykonywanych przez naszą firmę.

Oferowane przez nas urządzenia mogą być nabyte za gotówkę lub w przypadku wartości przekraczającej kwotę kwotę 10 000 zł netto w korzystnych formach finansowania. By sprostać Państwa oczekiwaniom współpracujemy z czołowymi polskimi instytucjami finansowymi, które oferują najbardziej korzystne formy finansowania, dobrane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Zapewniamy naszym Klientom szkolenia prowadzone przez wybitnych polskich specjalistów z zakresu ultrasonografii.

Mamy nadzieję, że zakupiony u nas sprzęt sprawi, że Państwa praca przyniesie Wam wiele satysfakcji. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej witryny internetowej i skorzystania z promocji organizowanych na poszczególne urządzenia!

Nasze nagrody