Zapewniamy naszym Klientom sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych na minimum 10 lat.

Firma Euromed Medical Solution w ramach gwarancji oferuje Państwu,  nieodpłatnie, aparat zastępczy na czas wykonywanych napraw gwarancyjnych.

Jako przedstawiciel firm: Samsung Medison, Edan, Zondan, Haelvoet oraz Comeg Medical w Polsce prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny aparatów i osprzętu.

Serwis świadczony przez nasz doskonale wyszkolony personel techniczny daje pewność właściwego funkcjonowania zakupionej aparatury medycznej.

Zakupienie aparatu w naszej firmie nie kończy się na zawarciu transakcji. Sprzęt, który Państwo nabędziecie zostanie bezpłatnie dowieziony przez naszych serwisantów pod wskazany adres i tam zainstalowany. Nastąpi też wdrożenie systemu oraz przeprowadzenie szkolenia aplikacyjnego.

Aby móc zapewnić jak najszybszą pomoc w przypadku awarii czy konserwacji użytkowanego sprzętu, pracownicy naszego działu technicznego są do Państwa dyspozycji. Wszelkie problemy techniczne, jak i zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

Prosimy o wypełnienie formularza serwisowego, a nasz zespół niezwłocznie skontaktuje się z Państwem. Formularz można również wydrukować i przesłać faxem, mailem lub listem poleconym na nasz adres korespondencyjny:

EMS – Euromed Medical Solution Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 137
60-313 Poznań

mail: